Menu

TTGNO Zwolle (hoofdvestiging)

Holsteinstraat 2
8028 RT Zwolle

Telefoon algemeen:
088–1261 345
Email:
info@ttgno.nl
Website:
www.ttgno.nl


TTGNO Lochem

Kwinkweerd 15
7241 CW Lochem

Telefoon algemeen:
0573-760 760
Email:
info@ttgno.nl


TTGNO Winschoten

Papierbaan 1
9672 BG Winschoten

Telefoon algemeen:
0597–670 120
Email:
info@ttgno.nl


Directie

Ronald Kroesen

Mobiel:
06-46356080
Email:
ronald.kroesen@ttgno.nl

Manager vestiging Lochem

Alfons Duteweert

Mobiel:
06-46950230
Email:
alfons.duteweert@ttgno.nl
Service manager vestiging Winschoten

Matthias van der Molen

Mobiel:
06-25751568
Email:
matthias.van.der.molen@wensink.nl

Verkoop buitendienst trailers

Key accountmanager trailers – Rayon noord

Gilbert van Belzen

Telefoon:
06-13058804
Email:
gilbert.van.belzen@ttgno.nl
Key accountmanager trailers – Rayon zuid

Bob Meijer

Telefoon:
06-11381873
Email:
bob.meijer@ttgno.nl
Medewerker verkoop binnendienst

Melissa Spronk

Telefoon:
038-7000 882
Email:
verkoop@ttgno.nl
melissa.spronk@ttgno.nl
Verkoop binnendienst parts
Email:
order@ttgno.nl
info@ttgno.nl
Assistent parts manager

Sven van Rijssen

Telefoon:
088-1261345
Email:
sven.vanrijssen@ttgno.nl
Assistent parts manager

Roland IJbema

Telefoon:
088-1261345
Email:
roland.ijbema@ttgno.nl
Commercieel medewerker parts

Ike Noordermeer

Telefoon:
088-1261345
Email:
ike.noordermeer@ttgno.nl
Magazijn/expeditie parts

Rein Vinke

Telefoon:
088-1261345
Email:
rein.vinke@ttgno.nl